Astfel: Ține prezervativul la lumină, îi taie vârful şi îi face o tăietură atent de la bază la vârf. Apoi îl pune peste vaginul şi clitorisul fetei şi o linge prin prezervativ. Asta ţine secreţiile ei departe de gura lui şi secreţiile lui departe de vaginul ei. Şi probabil riscul infectării cu HIV se reduce la minim.
Folia de plastic din bucătărie merge şi ea facă e nevoie, ca şi o pungă pentru sandviciuri, dar prezervativele sunt mai bune. În zilele noastre prezervativele se găsesc peste tot şi sunt doar o parte a rutinei noi a actului sexual – în special cu prostituatele.
Ce altceva s-a mai schimbat?
O mulţime de detalii. De exemplu, niciodată nu trebuie să te speli pe dinţi cu mai puţin de patru ore înainte de a face sex cu o prostituată.
De ce?
De fiecare dată când te speli pe dinţi faci mici tăieturi în gingii. Uneori apare sânge pe periuţa de dinţi, alteori nu – dar e acolo. Virusul SIDA se poate afla în orice fluid al corpului – urină, sânge, secreţii vaginale, lapte uman, salivă, lacrimi şi altele. Dacă vreuna din aceste secreţii pătrund în gură, unde se află tăieturi, poţi lua SIDA. Şi cum se spune, „Distracţia e distracţie, dar SIDA este pentru totdeauna”.
Sunt multe prostituate care au SIDA?
Depinde unde te duci. În unele zone ale Africii, până la 70% din prostituate au SIDA. În majoritatea oraşelor vest-europene, cam 3% din fete sunt infectate. În Statele Unite procentajul este asemănător – cu o excepţie importantă.
Care?
Cam 35% din fetele care-şi injectează droguri – precum heroina sau cocaina – pot avea SIDA, de obicei la acele şi seringile sunt infectate. Şi nu mai e aşa de uşor să-şi dai seama acum cine se droghează şi cine nu.
Înainte de epidemia de SIDA, puteai vedea urmele acului pe mâna sau pe piciorul fetei şi ştiai că se injectează. Dar prostituatele care se droghează ştiu că potenţialii clienţi sunt îngroziţi de SIDA. Aşa că, având idei nelimitate, îşi injectează drogurile între degetele de la mâini sau de la picioare.
Între degetele de la mâini sau de la picioare?
Exact. Multe fete sunt artiste ale actului hipodermic. Pe lângă prostituţie, se ocupă cu executarea piercing-ului şi chiar cu chirurgie plastică temporară.
Fac chirurgie plastică temporară?
Da. Unii clienţi au gusturi neobişnuite – şi sunt dispuşi să plătească pentru a le fi satisfăcute. Iată cum e:
Să presupunem că într-o seară un bărbat îi cere soţiei:
„Ştii, Elen, viaţa noastră sexuală a fost cam monotonă în ultimul an. Crezi că am putea face ceva ca să, ştii tu, să o facem mai excitantă?”
Soţia, care a citit toate articolele din reviste despre „cum să-ţi menţii căsnicia mereu tânără”, spune:
„sigur, Roger dragă! La ce te-au gândit?” soţul său zâmbeşte şi spune: „Mă bucur că înţelegi! Dă-mi voie să mă dezbrac şi apoi…”
Elen simte un fior de anticipare.
Cu ochii mari, Roger şopteşte răguşit:
„Şi apoi îmi pun zgarda câinelui! Şi pe urmă îmi pun sutienul şi chiloţii tăi roşii de mătase! Şi pe urmă mă întind peste genunchii tăi! Şi tu poţi să mă baţi la fundul gol cu pliciul de muşte în timp ce eu mă masturbez. Şi apoi…”
Scâşnetul zgomotos pe care-l auzi în fundal sunt cauciucurile maşinii soţiei care fuge la mama acasă – ca să nu se mai întoarcă niciodată.
Vă urăm o săptămână fără crize. Orice asemănare cu realitatea poate fi adevărată!
Reclamaţii ulterioare nu se primesc!
Dr. Sorin Nichita
sonichita2000@yahoo.com